fbpx

Zapraszamy na stanowisko Parafio.com na targach Sacroexpo 2023: wypróbuj księgę intencji online i zobacz jak wspieramy misjonarzy, zakony i parafie!

Targi Sacroexpo 2023, jedno z najważniejszych wydarzeń w branży sakralnej, odbędą się w Kielcach. To doskonała okazja dla przedstawicieli firm, duchownych oraz wszystkich zainteresowanych, aby zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami i trendami w dziedzinie technologii dla Kościoła. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy być częścią tej społeczności. Znajdziesz nas w HALI C na stanowisku C56! Serdecznie zapraszamy!

Dzięki naszej księdze intencji online, księża mają łatwy i szybki dostęp do intencji i mogą je przeglądać oraz zarządzać nimi w każdym miejscu. Dzięki temu, mogą szybciej odpowiadać na potrzeby wiernych. Wyszukanie konkretnej Mszy Świętej nie stanowi żadnego problemu dzięki wbudowanej wyszukiwarce intencji.
Prowadzenie księgi intencji online to także wygoda w przyjmowaniu zamówień intencji. Księża mogą otrzymywać intencje zamówione oraz opłacone przez formularz online bez konieczności fizycznej obecności w kościele lub biurze parafialnym. Mogą też w łatwy sposób edytować lub usuwać intencje, jeśli zachodzi taka potrzeba. Nie trzeba już nosić ze sobą księgi intencji – zawsze ma się ją pod ręką na każdym urządzeniu.

Na naszym stanowisku zamówisz testową intencję własnym telefonem przez skan kodu QR! Pokazujemy jaki to jest prosty proces! Zamówioną intencje zobaczysz od razu w systemie Parafio, który w pełni pokazujemy na naszym stanowisku! Samodzielnie możesz zobaczyć jak działa panel administratora! Możesz także zobaczyć jak działają szybkie przelewy na rzecz wsparcia danej parafii oraz je wypróbować!

Na stoisku chcemy również podkreślić naszą gotowość do niesienia pomocy technologicznej misjonarzom. Rozumiemy, że w dzisiejszym świecie technologia odgrywa kluczową rolę w prowadzeniu i wspieraniu misji. Dlatego chętnie oferujemy nasze doświadczenie i rozwiązania technologiczne, które mogą pomóc w ich pracy i działaniach na rzecz rozwoju społeczności lokalnych w kraju i za granicą. Staramy się odpowiadać również na potrzeby zakonów i parafii, aby uczynić technologię dużą pomocą dla tych społeczności. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, aby porozmawiać z nami na stoisku C56 – postaramy się pomóc!

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy interesują się lub chcą rozpocząć swoją przygodę w świecie technologii, która dobrze służy Kościołowi!

Dodaj komentarz