fbpx

Zapraszamy na Sacro Expo 2024 – Spotkajmy się przy stoisku Parafio!

Już po raz drugi z ogromną radością informujemy, że będziemy obecni na targach Sacro Expo 2024 w Kielcach. Targi w tym roku potrwają od 10 do 12 czerwca! To wyjątkowe wydarzenie, które co roku gromadzi liczne instytucje związane z Kościołem, jest dla nas miejscem pełnym inspiracji i poszukiwania nowych możliwości.

W tym roku znajdziecie nas na stoisku Forum Współpracy Międzyzakonnej, o numerze E-64 w hali E. Nasza oferta, skierowana do parafii, zakonów i innych instytucji kościelnych, obejmuje nowoczesny system intencji oraz darowizn online. Dzięki naszej platformie, księża i wierni mogą w łatwy i bezpieczny sposób zarządzać intencjami oraz przekazywać darowizny.

Co ważne, korzystanie z systemu Parafio jest całkowicie darmowe. Jedyny koszt, to niewielka prowizja od płatności, którą – jeśli zechcą – mogą pokryć sami wierni. To transparentne i uczciwe podejście, które pozwala na wspieranie wspólnoty bez dodatkowych obciążeń finansowych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego stoiska. Będzie to doskonała okazja do poznania naszych rozwiązań, zadawania pytań i prowadzenia ciekawych rozmów. Wierzymy, że nasza obecność na Sacro Expo przyczyni się do rozwoju i ułatwienia codziennej pracy wielu instytucji kościelnych.

Do zobaczenia w Kielcach!

Dodaj komentarz