fbpx

Często zadawane pytania

Jeśli potrzebujesz zapytać o coś czego tutaj nie ujęliśmy - zapraszamy do kontaktu na [email protected].

W systemie Parafio pojawi się link, który można udostępniać wszędzie. Działa on w każdej przeglądarce internetowej i można go udostępniać wszędzie. Rekomendujemy dodać przycisk do zbierania wypominków na swoją stronę internetową oraz regularnie przypominać się wiernym w mediach społecznościowych parafii.

Jak najbardziej! Dostępny link w systemie parafio wystarczy przerobić na kod QR i umieścić na plakacie. Chętnie pomożemy w tym temacie i stworzymy dopasowane do parafii plakaty z kodem QR!

Podczas wybierania wysokości ofiary wierny ma dostęp do specjalnego przycisku "Chcę pokryć opłatę serwisową". Kiedy go wciśnie kwota za wypominki powiększa się nieznacznie. W związku z tym parafia dostaje większą darowiznę, która pokrywa opłatę operatora płatności.

Nie! Nie pobieramy żadnych opłat za wdrożenie naszych rozwiązań w parafii. Staramy się w naszych rozwiązaniach aby koszty ponoszone przez parafię były zerowe.