Kilka słów o nas

Nasza historia zaczęła się od wspierania potrzeb parafii, w których byliśmy aktywni poprzez posługę i grupy parafialne. Z czasem jako grono przyjaciół zawiązaliśmy firmę skupiając się na usługach internetowych dla parafii. Zaczęliśmy w 2015 roku od stron internetowych, a z czasem docierały do nas nowe potrzeby od parafii takie jak: darowizna online, formularze wypominek, mobilna księga intencji mszalnych i tak w 2021 roku powstała aplikacja Parafio.com.

Pomagamy parafiom usprawnić interakcje z wiernymi oferując aplikację, która ułatwia załatwianie spraw parafialnych i kancelaryjnych. Stawiamy przede wszystkim na bezpośrednią współpracę z każdą parafią, rozmawiamy i słuchamy starając się zrozumieć indywidualne potrzeby. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje i regularnie rozwijamy aplikację adresując nowe potrzeby.

Działamy jako ŻyjBardziej sp. z o.o., o której przeczytasz więcej na zyjbardziej.pl

Krzysztof Sobczak
wizja | technologia