wypominki online dla parafii

Pozwól wiernym zamówić intencje i modlitwę za zmarłych,
gdy nie mogą osobiście przyjść do kościoła.
Uprość ofiarę poprzez szybkie i bezpieczne płatności elektroniczne!

Dlaczego warto?

BŁYSKAWICZNY START

Od momentu rejestracji do możliwości składania Wypominek już w 15 minut!

BEZPIECZEŃSTWO I PRYWATNOŚĆ

Renomowany operator płatności tPay gwarantuje bezpieczeństwo przepływu środków. Tylko parafia ma dostęp do informacji o wpłatach.

połączenie ze stroną parafii

Wypominki Online w łatwy sposób połączysz ze stroną internetową parafii, Facebook lub YouTube

Niska prowizja 3% od każdej wpłaty, pobierana przez operatora płatności. Bez ukrytych kosztów. Współpracujemy z parafią, aby zapewnić jak najlepsze doświadczenie dla wiernych. Tylko i wyłącznie parafia ma dostęp do informacji o wpłatach.
Brak stałych kosztów i niska prowizja

Zgłoś swoją parafię

Dla księży

Zarejestruj swoją parafię już teraz
i pozwól wiernym zamawiać Wypominki Online.

Dla wiernych

Zgłoś potrzebę Wypominek Online dla swojej parafii,
a skontaktujemy się z nią!

Są z nami

Parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
ul. Domaniewska 20
domaniewska.pl

Parafia Greckokatolicka p.w. św. Mikołaja
Żelichowo 31
Nowy Dwór Gdański
cyganek.ndg.pl

Parafia pw. św. Jana Kantego
ul. Leśna 7A
Słupsk
parafiakantego.pl

na Twoją parafię

Dodaj opcję ofiary online wszędzie tam, gdzie tylko potrzebujesz!

Jak to działa? - sprawdź bez opłat

1. Kto ma dostęp do informacji o wpływach pieniężnych dla parafii?

Informacje o przepływach pieniężnych i transakcjach realizowanych w ramach Wypominków Online są dostępne tylko dla parafii oraz operatora płatności Tpay (autoryzowanego przez Komisję Nadzoru Finansowego). My jako usługodawca zapewniamy przyjazną dla wiernych integrację płatności równocześnie nie przechowując danych dotyczących przepływów finansowych. Dostęp do konta transakcyjnego parafii należy wyłącznie do parafii.

2. Jakie opłaty są pobierane od parafii za uruchomienie i prowadzenie Wypominków Online?

Jako usługodawca Wypominków Online nie pobieramy od parafii żadnej stałej opłaty. Od każdej złożonej poprzez Wypominki Online ofiary operator płatności pobiera prowizję w wysokości 3% w trakcie realizacji płatności – w czym zawiera się kwota pobrana przez operatora Tpay oraz wynagrodzenie usługodawcy. Do obliczonej w ten sposób kwoty operator Tpay doliczy należny podatek w wysokości wynikającej z przepisów obowiązujących w dniu realizacji ww. usług. Oznacza to, że parafia nie ponosi żadnego kosztu w przypadku ewentualnego braku zgłoszeń na wypominki.

3. Czy mogę skorzystać z Wypominków Online na obecnej stronie parafialnej?

Oczywiście! Po rejestracji parafia otrzymuje unikalny link np. https://wypominkionline.pl/twoja-nazwa-parafii
Rekomendujemy zamieszczenie na stronie parafialnej przycisku lub banneru przekierowującego na parafialny link do Wypominków Online.
Wspomniany link może również być używany w mediach społecznościowych np. Facebook oraz YouTube (pod transmisjami mszy świętych).
Oferujemy również pomoc w opracowaniu wysokiej jakości materiałów graficznych promujących Wypominki Online na stronie parafialnej i w mediach społecznościowych.

Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie?

CHRZEŚCIJAŃSKA FIRMA Z HISTORIĄ I DOŚWIADCZENIEM

• Od 2015 roku pomagamy parafiom prowadząc strony internetowe.
  • Nasz zespół to osoby aktywne w życiu Kościoła Katolickiego.
  • Prowadzimy chrześcijański portal oraz
    promujemy encyklikę Laudato Si poprzez dystrybucję Paczki Eko.
  • Służymy doświadczeniem technologicznym zebranym przez lata w największych polskich firmach.